7 vecí, ktoré chcem stihnúť v decembri

winter-1140777_1920

Keďže je už december, trochu viac ma láka upriamiť svoj pohľad už na nový rok a spísať si svoje sny a ciele už na rok 2018, čo mám mimochodom už takmer hotové. Napriek tomu si však chcem dať aj svojich 7 vecí, ktoré plánujem stihnúť v decembri.

Čo to bude tentokrát?

Aspoň 2x do týždňa si zahrám na gitare a zaspievam

girl-2606426_1920

Nechápem, ako som bez tejto krásnej aktivity mohla tak dlho fungovať. A pritom som vždy milovala spievať aj hrať. Nejde o žiadne profesionálne výkony, ale prináša mi to takú velikánsku radosť. Tak sa na to teším 🙂

Aspoň 3x týždenne si zacvičím na chrbát

Vždy mám skvelý pocit, keď si zacvičím na chrbát. Teší ma to a mám radosť, že som urobila niečo pre svoje zdravie. Tak aj v decembri si chcem aspoň 3x do týždňa zacvičiť, keďže pohybu je v tomto mesiaci trochu menej.

Aspoň 3x niečo upečiem

christmas-stollen-2903847_1920

Teraz nemám na mysli vianočné pečenie. Aj to je samozrejme pečenie, ale to počítam ako zvláštnu kategóriu. Mám na mysli pečenie na nejaké podujatie. Príležitostí bude asi dosť – mikulášske raňajky do práce, pozeranie filmu s priateľmi…

Nájdem si na seba čas aspoň 30 minút týždenne

Niečo ako domáci wellness. Nechodievam do kúpeľov ani na podobné aktivity. Niežeby sa mi to nepáčilo, ale asi nie som na to ten správny typ. Napriek tomu by som sa chcela o seba viac starať. Čo to znamená? Dať si na tvár pleťovú masku alebo si urobiť píling, nakrémovať si ruky, ktoré sú v zime dosť suché, urobiť si zábal na vlasy z kokosového oleja… Proste vedome si venovať čas a cielene sa o seba viac starať.

Aspoň 10x zájdem na vychádzku

Tento istý cieľ som mala aj v novembri a nesplnila som ho. Počasie bolo chladné a sychravé a mnohokrát ma asi premohla aj vlastná lenivosť. Viem však, aké úžasné blahodarné účinky má taká prechádzka, hoci aj v zime. Tak si na túto aktivitu chcem nájsť čas.

Vyskúšať nový spôsob robenia si rozpočtu
coins-948603_1920
Rozpočet je pre mňa veľmi dôležitý. Naozaj si krásne plánujem, koľko a na čo chcem minúť. Dočítala som sa však o inom spôsobe, ako zaobchádzať so svojimi financiami a rozhodla som sa ho tento mesiac vyskúšať. Určite napíšem, ako sa mi darí a v čom tento nový systém spočíva a či mi viac vyhovuje.

Napíšem 4 články

Podobne aj tento cieľ som mala už v novembri. Tiež mi to celkom nevyšlo. Verím, že v decembri sa polepším a podarí sa 🙂 Môžete ma skontrolovať, výsledok uvidíte na blogu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *